מוזי אנידג'ר - מומחה למדיה חברתית

אז לפני הכל, נעים לי מאוד.  בדרך כלל אני ממליץ לקוחות שלי שבדף האודות לא יספרו על עצמם אלא יותר על התועלת שהם יכולים לתת לעסק שלהם.

התועלות הגדולות ביותר שאוכל להעניק לעסק שלכם הם היחס האישי שאני מעניק לכל לקוח והניסיון הרב שצברתי ביותר מעשר שנות עבודה ברשת.

עצם היותי מדריך מקצועי למנהלי מדיה חברתית במכללת ג'ון ברייס, המכללה הגדולה ביותר למקצועות הטכנולוגיים, בניית עשורת דפי פייסבוק וניהול מוצלח של כמה חברות במדיה החברתית, אני מרשה לעצמי ולקהל לקוחותיי להיקרא מומחה בתחום.

כל לקוח בעיניי הוא עולם ומלואו. אני נושא ניסיון רב בתחומים רבים מה שמעניק המון יצירתיות ואופי לכל נוכחות אינטרנטית של כל חברה.

עבודה וניהול פרויקט דרכי יכולה לחסוך לעסק שלך אלפי שקלים בכל הקשור לקידום החברה שלך במנועי החיפוש, קבלת כלים איכותיים שעליהם בד"כ מוציאים הון כדוגמת יצירת סרטוני תדמית וכו'.אני מזמין אותך ליצור עימי קשר לבדיקת הנוכחות האינטרנטית של העסק שלך וקבלת כלים מידיים לשיפור הנוכחות.

למדיה החברתית הגעתי דרך קידום אתרים.

בכל דף פייסבוק שאני בונה אני שותל כלים לקידום העסק שלכם במנועי חיפוש. בנוסף תקבלו ממני גם כלים איך לקדם את הדף שלכם ואת הנוכחות שלכם ברשת מה שחוסך לכל עסק אלפי שקלים בשנה.

ניהול קמפיינים בפייסבוק

שירות המיועד לבעלי עסקים שכבר יש להם דף פייסבוק והם רוצים לדעת איך ליצור, לבנות ולנהל.

כאן זה את\ אני והעסק שלך בסדרה של כמה שעות לומדים יחד איך אנו ממנפים את העסק שלך ברשת.

ההתייחסות היא אישית לעסק והיא מלווה במס' שעות ליווי והדרכה . השירות מיועד לעסקים בהם יש ממונה על תחום אינטרנט ומדיה חברתית לעסק.

 

מדיה חברתית זה לא רק פייסבוק.
יש מקומות בהם תוכל לקבל יותר לקוחות כשהכל תלוי בעסק שלך, בתחום בו את או אתה עוסקים.

איתי תכירו את פייסבוק, לינקדאין, פינטרסט, פורסקוור.....נשמע לכם אידיש ?

לא איתי :-)כן, אתם מדברים אחד מהחלוצים בתחום, אחד הראשונים בישראל אם לא בעולם.
היום, תחום ניהול המדיה החברתי הוא תחום שלומדים אותו, שם אני שופך את כל הניסיון שלי בכ-80 שעות לימוד.

אם התחום קוסם לכם ואתם רוצים מקצוע לחיים, הירשמו למכללת ג'ון ברייס ושם תפגשו אותי שאני בעמדת המרצה ואתם על ספסל הלימודים.


 

​© Copyright Mozi Anidjar - SMO - Social Media Expert קצרין

  • Wix Facebook page
  • Pinterest Classic
  • Instagram App Icon
  • LinkedIn App Icon
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • youtube-square

* לתשומת ליבכם : באתר מופעל קוד remarketing של אתר Facebook. 
* הקוד מייצר באופן מוצפן קהלים במערכת הפרסום של פייסבוק כך ששום פרטי זהות מצד הנכנס לאתר לא נחשף כלפיי וכלפי כל צד שלישי.
* במידה ונכנסתם לאתר ולאחר מכן נחשפתם לפרסום מצד דף הפייסבוק שלי ואינכם מעוניינים בפרסום זה יותר, ניתן להסירו על ידי פייסבוק.