כיצד פייסבוק יוצרים את הקהלים שלכם ?

פייסבוק הוא מאגר המידע הגדול בעולם והוא בעצם יודע עליכם הכל... איך ? הכל בסרטון

מדריך ליצירת דף עסקי בפייסבוק - צעד ראשון

לדף עסקי בפייסבוק יש המון יתרונות החל מהעובדה שהוא מדיד, המשך בכלים המיוחדים שיש רק לדף עסקי וכלה בעובדה שניתן לפרסם בממומן רק תכנים מדף עסקי. בסרטון הזה תלמדו כיצד לייצר דף עסקי בפייסבוק שהוא השלב הראשון בכל הקשור לנוכחות בפייסבוק.

מחיקת דף עסקי בפייסבוק

במידה ויצרת דף שאינכם מרוצים ממנו או יצרת דפים כפולים - בסרטון תוכלו ללמוד כיצד למחוק דף קיים. השתדלו לא למחוק דף פעיל אלא למחוק תכנים ממנו ולטעון תכנים חדשים.

יצירת כפתור Call To Action - קריאה לפעולה... המלצה... וואטסאפ

כל בעל עסק יכול ליצור כפתור קריאה לפעולה שבאמצעותו יכול הגולש והלקוח הפוטנציאלי להיכנס לאתר, לשלוח הודעה, להתקשר או לשלוח הודעת וואטסאפ.... הכל בסרטון.

כיצד מגיעים למערכת המודעות של פייסבוק 2020?

פייסבוק שיניתה את דרך הגישה לחשבון הפרסום... הסרטון הזה הוא אחד החשובים ביותר דרכו תוכלו ללמוד כיצד להגיע לחשבון הפרסום שלכם בפייסבוק.

הזנת פרטי כרטיס אשראי באמצעות קידום פוסט בפייסבוק

בגדול, זו הפעם היחידה שאני מרשה לתלמידים וללקוחות שלי להשתמש בכפתור "קדם פוסט" כדי ליצור לראשונה קמפיין ראשון שבאמצעותו מזינים את פרטי כרטיס האשראי.

יצירת קהל שמור בפייסבוק 2020

פייסבוק יודע על כולנו הכל... בזכות המידע שהוא צובר עלינו, הוא יוצר לכל אדם סוג של תעודת זהות עם כל המידע עליו או עליה. כשמפרסם פוטניציאלי מחפש את הלקוח הבא שלו, הוא מגדיר מקום מגורים, מגדר, גיל ותחומי עניין כך בעצם הוא יכול להגיע ללקוח הבא שלו. כיצד יוצרים קהלים מבוססי פילוח או כפי שהם נקראים - קהלים שמורים - הכל בסרטון.

קהלים מותאמים אישית - אתר אינטרנט וקבצי לקוחות

מכירים את זה שאתם נכנסים לאיזשהו אתר לחפש משהו ואח"כ האתר רודף אחריכם ברחבי הרשת ובפייסבוק? ובכן זה נקרא "קוקיז - Cookies" ויוצרים את זה באמצעות כלי שנקרא Pixel Remarkeing". בנוסף, ניתן ליצור קהלים בפייסבוק מבוססי מאגרי מידע קרי מס' טלפונים ומיילים... איך ? הכל בסרטון.

יצירת קהל בפייסבוק מבוסס סרטונים שהועלו בפייסבוק ובאינסטגרם.

סרטוני וידאו הם התכנים המועדפים על ידי פייסבוק ובשעות הערב - על ידי הצופים ברשת. בסרטון למעלה תוכלו ליצור קהלים בפייסבוק המבוססים מהצפיות באותם סרטונים וברמת העניין בסרטונים עצמם.

יצירת קהלים מבוססי מעורבות בדף העסקי בפייסבוק

אחת הסיבות שאין חשיבות לכמות הלייקים בדף (כי הויראליות האורגנית ממילא נמוכה) אלא יותר חשוב שתהיה כמה שיותר מעורבות היא העובדה שניתן ליצור קהלים מאותה מעורבות ומסיגמנטים נוספים בפייסבוק. איך ומה? הכל בסרטון.

יצירת קהלים מבוססי פעילות בדף העסקי באינסטגרם

כמו בסרטון מעל על הפייסבוק - כך גם באינסטגם - צרו מגוון קהלים מבוססי פעילות בחשבון האינסטגרם העסקי שלכם.

מחיקת דף עסקי בפייסבוק

במידה ויצרת דף שאינכם מרוצים ממנו או יצרת דפים כפולים - בסרטון תוכלו ללמוד כיצד למחוק דף קיים. השתדלו לא למחוק דף פעיל אלא למחוק תכנים ממנו ולטעון תכנים חדשים.

יצירת קמפיין ראשון מקהלים דומים בפייסבוק

קהלים דומים - נגזרת ופיתוח קהלים חדשים שלא מכירים אתכם מתוך הקהלים המותאמים אישית. בסרטון הדרכה ליצירת קהלים דומים.

לאחר שיצרתם קהלים דומים מכל הקהלים המותאמים שלכם - המלצתי האישית - צרו קהל שמור אחד שמאגד בתוכו את כל הקהלים הדומים .... זהו הקהל הטוב ביותר להגיע בכל פעם לקהלים חדשים ולהזרים לעסק שלכם דם חדש באמצעות הפייסבוק והאינסטגרם.

הקהל הכי טוב לפתוח איתו קמפיין - קהלים מותאמים אישית

הראשונים לפרגן לכם יהיו האנשים שמכירים אתכם ואת העסק שלכם. המלצתי ליצור קמפיין נוסף לקהלים המותאמים אישית. אותם קהלים יפרגנו לכם במעורבות ויצרו אפקט עדר לקהל הקודם - הקהל השמור מהקהלים הדומים...

הוצאת חשבוניות מפייסבוק

זהו... הסרטון האחרון והגיע הזמן להוציא מפייסבוק חשבוניות. שימו לב - נכון להיום לא ניתן להתקזז במע"מ על החשבוניות בפייסבוק... אך ניתן להתקזז במס כהוצאה.

​© Copyright Mozi Anidjar - SMO - Social Media Expert קצרין

  • Wix Facebook page
  • Pinterest Classic
  • Instagram App Icon
  • LinkedIn App Icon
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • youtube-square

* לתשומת ליבכם : באתר מופעל קוד remarketing של אתר Facebook. 
* הקוד מייצר באופן מוצפן קהלים במערכת הפרסום של פייסבוק כך ששום פרטי זהות מצד הנכנס לאתר לא נחשף כלפיי וכלפי כל צד שלישי.
* במידה ונכנסתם לאתר ולאחר מכן נחשפתם לפרסום מצד דף הפייסבוק שלי ואינכם מעוניינים בפרסום זה יותר, ניתן להסירו על ידי פייסבוק.