חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

קמפיין הנעה לפעולה מהפייסבוק לוואטסאפ

אין מצב שאני מקבל לא כתשובה !גם אם גדולים ממני אומרים שזה כנראה בלתי אפשרי, המשכתי הלאה ואם גם שם אומרים לי שזה לא ניתן אז אני מנסה בעצמי ואשכרה... יגעת ? מצאת!מהיום ניתן ליצור הנעה לפעולה מקנבס של פייסבוק לוואטסאפ או למסנג'ר ללא צורך בדף נחיתה חיצוני.

רגע לפני שהקש שבר לי את הגב... ניסיתי אצל האחד שהוא מורינו ורבינו

אחרי כמה נסיונות אצל מביני עניין כאן בארצנו אמרתי לעצמי... יש אחד Jon Loomer ששולח לך פעמיים בשבוע טיפים מטורפים על שיווק בפייסבוק אולי תאזור אומץ ותשאל את כבודו... וזה מה שעשיתי. וכמו שאתם רואים... גם כבודו השיב את פני ריקם.

ופתאום באה ההארה...

פתאום הבנתי שאם לינק תמונה בוויקס מוביל ליצירת קשר, אולי כדאי שאנסה את זה בקנבס. השעה 22:27 שעון תל אביב, אני מתארח אצל חמותי, פותח לפטופ, עושה קנבס מנסה התמונה עם קישור ו...אאוריקה מצאתי!

טלפון במיידי למני 1 (תיכף תבינו מי זה מני 2)... מודה לו על הגילוי ומצ'פר אותו בשעתיים הדרכה אישית OTH. מיד אח"כ מתקשר למני 2 (השותף לייסוריי) הלא הוא מני בנדי הגדול ומספר לו על הגילוי שמוביל לגילוי נוסף.. אם אפשר וואטסאפ אז בטח אפשר גם מסנג'ר.... ניסוי כלים 2 מוביל להצלחה שניה... השעה 22:51 עדיין אצל חמותי, צועק מהתרגשות, מעיר אותה ו..."ליקוי חמה - בקטע של הרגזתי את חמותי". (כפיצוי העליתי פוסט מפרגן בטירוף על האוכל שלה שבלי שום קשר הייתי מעלה).

אז מג'ון לומר עד לאחרון הקוראים את המאמר הזה - ככה עושים את זה

1. נכנסים לדף האוהדים או לחשבון הפרסום.

2. יוצרים קנבס.

3. במידה ורוצים להפנות למסנג'ר - הקישור מהתמונה אמור להוביל ל : https://www.messenger.com/t/moziseo

את ה- moziseo החליפו בכתובת דף האוהדים שלכם. 4. במידה ואתם רוצים להפנות לוואטסאפ - הקישור מהתמונה אמור להוביל ל : https://api.whatsapp.com/send?phone=972547799330

כמובן, את מס' הטלפון החליפו בנייד שלכם \ הלקוח.

* בסרטון הוידאו תוכלו לראות איך עובד הקנבס. * זה מתחיל בפוסט המוצג בדף הפייסבוק אם באופן אורגני או ממומן. * בפוסט יש כפתור המניע לפעולה לכניסה לקנבס * שימו לב למהירות פתיחת הקנבס.

* בסוף הקנבס - 2 כפתורים להנעה לפעולה.

* הכפתור הראשון פותח את המסנג'ר של פייסבוק לעסקים.

* הכפתור השני פותח את הוואטסאפ.

אין מצב שאני מקבל לא כתשובה ! גם אם גדולים ממני אומרים שזה כנראה בלתי אפשרי, המשכתי הלאה ואם גם שם אומרים לי שזה לא ניתן אז אני מנסה בעצמי ואשכרה... יגעת ? מצאת!

מהיום ניתן ליצור הנעה לפעולה מקנבס של פייסבוק לוואטסאפ או למסנג'ר ללא צורך בדף נחיתה חיצוני

סרטונים נוספים ממתינים לכם במדריך לפרסום בפייסבוק בוידאו כאן באתר. הערוץ חינמי לחלוטין... מוזמנים להצטרף

#קמפייניםבפייסבוק #facebook #פרסוםבפייסבוק

ארכיון

​© Copyright Mozi Anidjar - SMO - Social Media Expert קצרין

  • Wix Facebook page
  • Pinterest Classic
  • Instagram App Icon
  • LinkedIn App Icon
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • youtube-square

* לתשומת ליבכם : באתר מופעל קוד remarketing של אתר Facebook. 
* הקוד מייצר באופן מוצפן קהלים במערכת הפרסום של פייסבוק כך ששום פרטי זהות מצד הנכנס לאתר לא נחשף כלפיי וכלפי כל צד שלישי.
* במידה ונכנסתם לאתר ולאחר מכן נחשפתם לפרסום מצד דף הפייסבוק שלי ואינכם מעוניינים בפרסום זה יותר, ניתן להסירו על ידי פייסבוק.