תגיות
Please reload

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Please reload

פרסום בפייסבוק | קמפיין בפייסבוק | פייסבוק לעסקים

אין מצב שאני מקבל לא כתשובה !גם אם גדולים ממני אומרים שזה כנראה בלתי אפשרי, המשכתי הלאה ואם גם שם אומרים לי שזה לא ניתן אז אני מנסה בעצמי ואשכרה... יגעת ? מצאת!מהיום ניתן ליצור הנעה לפעולה מקנבס של פייסבוק לוואטסאפ או למסנג'ר ללא צורך בדף נחיתה חיצוני.

רגע לפני שהקש שבר לי את הגב... ניסיתי אצל האחד שהוא מורינו ורבינו

אחרי כמה נסיונות אצל מביני עניין כאן בארצנו אמרתי לעצמי... יש אחד Jon Loomer ששולח לך פעמיים בשבוע טיפים מטורפים על שיווק בפייסבוק אולי תאזור או...

מה משותף לקוקה קולה ופייסבוק ומה אתם יכולים ללמוד מזה ולהשליך על העסק שלכם ? הכל במאמר החדש שלי. במאמר גם סרטון, אולי החשוב ביותר שיצרתי ליצירת קהלים ממוקדים בפייסבוק... סוג של חובה לצפיה לכל בעל עסק ומפרסם בפייסבוק.

שפרה היא אמנית. זה מתחיל בחומרי הגלם, ממשיך בתהליכי הבישול, אידוי, צלייה, אפייה ועוד, ממשיך בפלייטינג אם כמנה מרכזית בשולחן או כמנה לכל סועד וכלה בצילום המנה... כן כמו שאמרתי, שפרה אמנית והדרישה שלה הייתה ברורה - רוצה שהמנות והמתכונים יצעקו החוצה ויגרמו למתבונן להרים טלפון ולהגיד - כזה אני רוצה.

היא בלונדינית המתנשאת לגובה מטר ושמונים שממבט ראשון מוציא ממך את הוואוו. תוסיפו לזה את העובדה שהיא סטייליסטית והיא חייבת לצאת מתוקתקת מהבית בו היא חיה ומגדלת יחד עם בעלה החקלאי (כמה שהיא מאוהבת בפלאח שלה). לי יש את העונג לעבוד אנדראה - מרצה בתחום הסטיילינג שמאוהבת בתחום שלה ובמדיה החברתית. אנדראה הגיעה אליי עם חלום וכך עזרתי לחלום שלה להתגשם... זה הצד שלי - מוזנים להמשיך לקרוא.

אני מחמד פייסבוק משנת 2011 ואלפי האנשים שהשתתפו בשיעורים ובהרצאות שלי יעידו - שכששואלים אותי מי המתחרה הכי גדול של פייסבוק - התשובה שלי... המשיכו לקרוא

August 10, 2017

היכנסו וצפו בתהליך העבודה בו יצרנו קמפיין תיירות מניב בפייסבוק הכולל יצירת מיניסייט \ דף נחיתה, סרטונים ומודעות בפייסבוק.

כל עסק חייב אתר אינטרנט ונוכחות במידה החברתית או לפחות להימצא במנועי חיפוש. המון בוני אתרים מצקצקים בלשונם כשמדובר על השילוב של אתר וויקס ומנועי חיפוש אבל על אורי לא תוכלו לעבוד כי אח של אורי מוביל בביטויים חשובים לו באמצעות אתר -WIX ב- GOOGLE מה שממלא את היומן שלו בהרצאות בתחומו. אז הנה הסיפור של אח של גילי - קוראים לו אורי לובן והוא צלם אוכל מטורף :-)

February 21, 2016

הכירו את גילי לובן - מבקר יין ויינן שהגיע אליי במטרה לבנות אתר אינטרנט בו יועלו מאות ביקורות יין שהוא ביצע ודגם בשנים האחרונות.

המטרות שהוצבו בפנינו :
1. אתר נעים ופשוט למראה.
2. מנוע חיפוש ליינות, יקבים, אזורי גידול וזנים.

3. מערכות ניהול ותפעול אתר פשוטות להפעלה

4. מערכת קידום אתרים.

5. בניית דף אוהדים בפייסבוק.

6. הדרכה על ניהול נכון במדיה החברתית ועל המערכת.

בניית אתר ב-WIX

לאחר בחינה של מערכות WORDPRESS ו- WIX, בחרנו במערכת השניה בגלל קלות ההפעלה ותפעול האתר....

Please reload

Follow Us

​© Copyright Mozi Anidjar - SMO - Social Media Expert קצרין

  • Wix Facebook page
  • Pinterest Classic
  • Instagram App Icon
  • LinkedIn App Icon
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • youtube-square

* לתשומת ליבכם : באתר מופעל קוד remarketing של אתר Facebook. 
* הקוד מייצר באופן מוצפן קהלים במערכת הפרסום של פייסבוק כך ששום פרטי זהות מצד הנכנס לאתר לא נחשף כלפיי וכלפי כל צד שלישי.
* במידה ונכנסתם לאתר ולאחר מכן נחשפתם לפרסום מצד דף הפייסבוק שלי ואינכם מעוניינים בפרסום זה יותר, ניתן להסירו על ידי פייסבוק.